Obrázek na pozadí

Penzion

V penzionu je celkem 28 pokojů různého složení, všechny mají vlastní sociální zařízení.

Pokoje v hlavní budově jsou bez TV.


Pokoje v bočních křídlech penzionu mají TV - do 3 z nich se musí penzion obejít venkem.


Přesné rozložení pokojů a plánek najdete v záložce PENZION - UBYTOVACÍ POŘÁDEK.


Dále je ubytovaným k dispozici velký společenský sál, menší klubovna v mezipatře, prosklená terasa ve dvoře a jídelna určená především pro stravování. Ve všech těchto místnostech je televize.

Malý stylový sklípek slouží hostům jako výčep nebo případně jako snídaňová místnost.

Všechny společné místnosti mohou hosté využívat dle předchozí domuvy při rezervaci pokojů.

Každá skupina má většinou svůj vlastní prostor a společně využívají jídelnu a sklípek.

Ve sklípku je otevřený výčep v době provozu kuchyně, při skončení provozu personál zamkne mříž a odchází a sklípek je dál připraven pro posezení, ale už bez výčepu a nabídky nápojů.

Vzhledem k členitosti penzinu a počtu společenských místností je běžné, že v penzionu může být ubytováno více skupin.

Vždy ale dbáme na to, aby každá skupina měla k dispozici oddělené prostory na ubytování a vlastní místnost, která slouží jako klubovna k celodennímu pobytu. Pro snídaně slouží centrální snídaňová místnost s bufetovými stoly, kde si každý host nabere jídlo a odnese do svojí určené místnosti. Na obědy a večeře se skupiny musí vystřídat v jídelně.

Proto prosíme jednotlivé skupiny, aby se mezi sebou domluvily na časech stravy a používání jídelny a prosíme o vzájemnou ohleduplnost.

Plnou penzi poskytujeme pouze velkým skupinám, jednotlivcům poskytujeme pouze polopenzi, na oběd poslouží naše restaurace.

Ve sklípku není z důvodu omezené kapacity kuchyně možné objednávat si jídlo z jídelního lístku, to lze pouze v restauraci

a není zde povolena konzumace vlastních nápojů.


UPOZORŇUJEME  NAŠE  HOSTY,  ŽE  VŠECHNY  VENKOVNÍ  PROSTORY  KOLEM  PENZIONU  A  NĚKTERÉ  VNITŘNÍ  PROSTORY  JSOU  POD  KAMEROVÝM  DOZOREM  ZA  ÚČELEM  BEZPEČNOSTI  A  OCHRANY  MAJETKU.
Související stránky